EPIZODY | GALERIE | VICE...

Filmografie
jine...

Hudba
jine...

Filmografie
Rozhovory
jine...

Galerie
Hudba
Filmografie
Rozhovory
jine...

-
Filmografie
jine...

Galerie
Hudba
Rozhovory
Filmografie
jine...
JSEM ZPET !!
Rusky serial,ktery me absolutne uchvatil .
Uvidite sami,kdo umi alespon trochu rusky..Muze se podivat na prvni dil .
Vsadim se ,ze vas to taky chytne :S

10.Bezpečnostní schránky

25. prosince 2012 v 3:54 | keltik016 |  1.sezona
Tým kolem agentky Dunhamové vyšetřuje sérii záhadných loupeží v bankách. Po prvních dvou nezanechali lupiči žádné stopy. Vypadá to jakoby měli klíče od trezorů, protože na žádném místě činu nebyly stopy po vloupání. Vždy šli na jisto po konkrétní bezpečnostní schránce.

Zloději by v klidu kradli dál kdyby...

Ano to "kdyby" je podstatné. U třetí skoro bezchybné loupeže došlo k nečekané události. Agentka Dunhamová, Peter a Dr. Bishop jsou přivoláni na místo činu. Čekali skoro všechno možné, ale to co se jim naskytlo při pohledu na vnitřní zeď banky, za kterou je trezor, jim vyrazilo dech. Ze zdi vyčuhovala půlka mrtvého těla jednoho ze zlodějů. Zbylá část těla vyčuhovala v místnosti s bezpečnostními schránkami. Mohou snad zloději procházet zdí? Dr. Bishop není vůbec překvapen, spíše fascinován. Sám kdysi prováděl pokusy jak docílit stavu, kdy pevným tělesem projde jiné pevné těleso. Podle něj někdo okopíroval jeho teoretické výpočty a došel dál než on.

Zlodějům se mezitím podaří čtvrtá a poslední loupež. Tentokrát bez chyb. Při vyšetřování přijdou Peter s Dr. Bishopem na důvod proč jsou vykradeny vždy pouze konkrétní bezpečnostní schránky. Dr. Bishop si vzpomene, že to jsou jeho bezpečnostní schránky, do kterých si před mnoha lety schoval části stroje, který on sám nazývá strojem času.

V německém vězení se zatím David Robert Jones připravuje na den D. Přes svého právního zástupce posílá vzkaz svým lidem: Uneste Olivii Dunhamovou...

Jakou roli hraje Jones v bankovních krádežích. Co se stane v pondělí v 8.30 hod. středoevropského času? Zabrání Olivia použití stroje času? Pokud má být Olivia unesena, komu tím prospěje?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.