EPIZODY | GALERIE | VICE...

Filmografie
jine...

Hudba
jine...

Filmografie
Rozhovory
jine...

Galerie
Hudba
Filmografie
Rozhovory
jine...

-
Filmografie
jine...

Galerie
Hudba
Rozhovory
Filmografie
jine...
JSEM ZPET !!
Rusky serial,ktery me absolutne uchvatil .
Uvidite sami,kdo umi alespon trochu rusky..Muze se podivat na prvni dil .
Vsadim se ,ze vas to taky chytne :S

2.Stará historie

23. prosince 2012 v 3:32 | keltik016 |  1.sezona
Olivia vyšetřuje společně s Peterem a Dr. Bishopem záhadnou smrt ženy, která porodila ještě záhadnější dítě. Rodička byla těhotná jen několik hodin. Porodila plně rozvinuté dítě, které v rozpětí několika málo minut zestárlo o osmdesát let a přirozenou smrtí zemřelo.Dr. Bishopovi po prvních informacích a obhlídce mrtvého stařeckého těla, ještě s pupeční šňůrou, je hned jasné co se děje.

Zatímco Dr. Bishop provádí pitvu mrtvého stařeckého těla, odjíždí Olivia s Peterem do motelu kde byla naposledy spatřena mrtvá rodička. Po prohlídce pokoje, na základě důkazů a indicií na místě činu, zjišťuje Olivia s hrůzou, že zná vraha, přesněji řečeno jeho profil. Když totiž přišla prvně k policii dostala na starosti případ sériového vraha, na kterého vystavila profil a ten se shoduje se způsobem tohoto případu.

Tenkrát vrah zabíjel vždy pět žen v několika dnech. Sbalil je a vzal do motelu. Tam je svázal a dal jim svalový paralyzér. Byly úplně vzhůru, ale nemohly se pohnout. Poté provedl řez podél dásní a roztáhl jim ústa až k očím. Pokračoval nosní dutinou a vytáhl část jejich mozku - podvěsek mozkový. Peterovi není jasné v čem jsou si případy podobné, ale Olivia je pevně přesvědčena o své pravdě, protože na místě činu byla vyměněna původní prostěradla za nepropustná, aby zachytila krev oběti a oranžová tekutina nalezená v koupelně je shodná s barvou svalového paralyzéru, který tenkrát používal vrah.

I Dr. Bishop má jasno. Nemoc zvaná progerie - zrychlené stárnutí může být vyvolána uměle při manipulaci s podvěskem mozkovým. V 70. letech, když pracoval pro ministerstvo obrany, totiž spolu s Dr. Clausem Penrosem teoreticky experimentovali se zrychleným růstem. Pracovali na plánu vytvořeném pro šlechtění vojáků. Ženská vajíčka měla být oplodněna v laboratoři a podpořena směsí růstových hormonů. V ideálním případě by se dítě narodilo a během tří let dospělo do stádia jednadvacetiletého muže. Vojáka v nejlepší kondici. Jediným problémem bylo, jak zpomalit proces stárnutí, když subjekt dosáhl požadovaného věku. Někdo však učinil průlom a vrah je výsledkem nedokončeného experimentu. Lidská zkumavka trpící zrychleným stárnutím.

Aby mohl vrah zpomalit proces stárnutí musí získávat hormony z podvěsků mozkových svých obětí. Jak to však souvisí s mrtvou rodičkou a jejím zestárlým synem? Byla to pouze vrahova nehoda. Žena byla totiž prostitutkou a vrah se jí chystal zabít, ale při sexu jí nevědomky oplodnil, protože nepočítal s vadným kondomem. Její ukrutný řev při neskutečných bolestech doprovázejících extrémně rychlý průběh těhotenství totiž slyšeli ostatní hosté motelu.

Oliviina asistentka Astrid přichází se smutnou zprávou. Bylo nalezeno další mrtvé tělo ženy s vyjmutým podvěskem mozkovým. Vrah neskončil...

Olivia žádá Ninu Sharpovou ze společnosti Massive Dynamic o pomoc...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucik Lucik | E-mail | 23. prosince 2012 v 9:41 | Reagovat

Hezkej :-P blogis :D jen tak dal :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.