EPIZODY | GALERIE | VICE...

Filmografie
jine...

Hudba
jine...

Filmografie
Rozhovory
jine...

Galerie
Hudba
Filmografie
Rozhovory
jine...

-
Filmografie
jine...

Galerie
Hudba
Rozhovory
Filmografie
jine...
JSEM ZPET !!
Rusky serial,ktery me absolutne uchvatil .
Uvidite sami,kdo umi alespon trochu rusky..Muze se podivat na prvni dil .
Vsadim se ,ze vas to taky chytne :S

Maite Perroni

19. prosince 2012 v 21:07 | musica-mi-vida
Cele jmeno : Maite Perroni Boerlegui
Datum narozeni : 9. března 1983


Toto jméno je užito ve Španělsku podle tamního celního úřadu; první příjmení Perroni je po otci a druhé Boerlegui je po matce.
Mexická herečka a zpěvačka/skladatelka, která je nejvíce známá pro role v Rebelde (Rebelové - na Slovensku Rebeli), Cuidado con el Ángel (Pozor na anděla - na Slovensku Nespútaný anjel), Mi Pecado (Můj hřích - na Slovensku Rodinná kliatba) a Triunfo del Amor (Triumf lásky). Mezinárodně se proslavila jako členka Latin Grammy nominované skupiny RBD. Univision jmenoval Maite Perroni jako nová Královna telenovel v roce 2009.

Ranná kariéra

Maite Perroni Boerlegui se narodila v Mexico City, no vyrůstala v Guadalajaře do 12-ti let, kdy se rodina přestěhovala zpět do Mexika. Má dva sourozence, Adolfa a Francisca, jeden je o tři a druhý o devět let mladší než ona.

Perroni studovala herectví na Televisa Centro de Eduación Artistica (CEA) v roce 2000, ukončila školu po dvou letech ze tří let studia.

Herecká kariéra

Perroni debutovala jako herečka v Rebelde, předělávce uznávané argentinské novely Rebelde Way (Cesta rebelů). Ztvárnila Guadalupe "Lupitu" Fernández, dospívající dívku z nižší rodinné třídy, která získá možnost studovat na fiktivní škole Elite Way School. Rebelde běželi od roku 2004 do roku 2006, natočilo se 440 epizod.

Po úspěchu Rebelde, v roce 2007, Televisa zrealizovala RBD: La Familia (RBD: Rodina), kde hráli členové RBD. Charaktery sitcomu nebyly založeny na charakterech Rebelde, ale měli být podobné skutečným hereckým osobnostem. RBD: La Familia je první mexickou show vysílanou ve vysokém rozlišení a běžela od 14. března 2007 do 13. června 2007 a trvala pouze 13 epizodami.

V roce 2008 hrála Maite hlavní postavu v Cuidado con el Ángel po boku Williama Levy. Novela měla obrovský úspěch po celém světě. Zahrála si svou druhou hlavní roli v Mi Pecado po boku Eugenia Sillera. Stala se součástí třetí sezóny Mujeres Asesinas v šesté epizodě zvané Las Blanco, Viudas spolu s Dianou Bracho, Luz Mariou Aguilar a Markem Tacherem.

V roce 2010 Perroni potvrdila učinkování se svým předchozím kolegou, Williamem Levy v Triunfo del Amor, remake venezuelské klasiky Cristal.

Hudební kariéra

Perroni byla členkou populární skupiny RBD, která byla založena po velkém úspěchu telenovely nejvíce sledované po dobu let, Rebelde. Dodnes RBD vydali 9 studiových ab, včetně alb ve španělštině, portugalštině a angličtině. Prodali přes 15 milionů alb po celém světě a zahájili různé mezinárodní turné, včetně vystoupení po celé Latinské Americe a Evropě.

Maite skomponovala Tal Vez Mañana pro čtvrté španělské album RBD, Empezar Desde Cero a zpívala sólo titulní píseň pro album.
8. srpna 2008 RBD vydali zprávu fanouškům o tom, že se rozhodli rozdělit. Uskutečnili své poslední turné Gira Del Adios World Tour, které skončilo na počátku roku 2009. Perroni chyběla část turné kvůli natáčení v Cuidado con el Ángel.

Pro svou roli v Cuidado con el Ángel Perroni nahrála tři skladby nazvané Esta Soledad, Separada de Ti a Contigo.

Nahrála píseň s Reikem nazvanou Mi Pecado, která byla použita jako úvodní skladba pro telenovelu se stejným názvem.

17. července Maite vydala svůj nový singl No Vuelvas, který byl uveden na EP a realizován pro její Brazilian Pocket Show vystoupení na jejích internetových stránkách MaiteMVP.com.

Nedávno nahrála píseň s Marco di Maurem nazvanou A Partir de Hoy, která je součástí hudebního soundracku k telenovele, ve které je Maite součástí, nazvané Triunfo del Amor.

Osobní život

Maite Perroni byla zasnoubená s Guido Larisem, hudebním ředitelem RBD, ale pár se rozešel v srpnu v roce 2008. V listopadu roku 2010 oficiálně oznámila chození se zpěvákem a skladatelem Mane de la Parra.

Produkty a značky

Maite je Spokemodelka pro NYX kosmetiku. V roce 2007 byla uvolněná její Barbie verze, vytvořená na základě jejího charakteru v Rebelde.

V červnu 2009 ohlásila Perroni podporu pro stranu zelených Ecologist Green Party of Mexico. Učinkovala v několika propagačních reklamách strany.

Začínala pro reklamy Giraffas, Pepsi, Helato de Bonice, Asepxia, Teleton, Wal Mart, Ades Class, Hinds, Pantene.

Ocenění a honoráře

V roce 2006 získala své první ocenění na Premios TvyNovelas, spolu se svými spoluhráči z RBD za "Nejlepší témový song". V březnu 2009 Maite vyhrála "Nejlepší mladou herečku v hlavní roli" za svůj výkon v Cuidado con el Ángel.

Získala Premio Juventud za nejkrásnější telenovelovou herečku ´Chica que me quite el sueño´ v roce 2009 a 2011.

V roce 2009 se objevila mezi Los 50 Más Bellos seznamu lidí ze Španělska (People en Español), sdílela přední obálku s Evou Longorií a Anou Barbarou. Byla součástí stejného seznamu v roce 2010. Byla jmenována ´Královnou telenovel´ svými fanoušky a kanálem Univision.
twitstamp.com/
-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.