EPIZODY | GALERIE | VICE...

Filmografie
jine...

Hudba
jine...

Filmografie
Rozhovory
jine...

Galerie
Hudba
Filmografie
Rozhovory
jine...

-
Filmografie
jine...

Galerie
Hudba
Rozhovory
Filmografie
jine...
JSEM ZPET !!
Rusky serial,ktery me absolutne uchvatil .
Uvidite sami,kdo umi alespon trochu rusky..Muze se podivat na prvni dil .
Vsadim se ,ze vas to taky chytne :S

Maite twitcam - videa,podrobne

1. února 2013 v 22:54 | Niki |  Maite Novinky
Jako dárek i jeden a půl milionu následníků na Twitter, se zpěvačka a herečka Maite Perroni rozhodla otevřít srdce svým fanouškům. Pár hodin před začátkem Twitcamu to pořádně žilo, fanoušci z celého světa byly nedočkaví a také se jim podařilo dostat tag TwitcamMaitePerroni do světových trendů.

S úsměvem jako vždy, pozdravila své fanoušky z některých států jako Venezuela, Španělsko, Chile, Argentina, Mexiko, Brazílie, Ekvádor. Slovensko ani Cesko mezi nimi bohužel nebyly.

Řekla, že telenovely byly velmi důležitou součástí její historie, nevylučuje návrat do mýdlových oper, ale po čtyřech těchto velkých projektech je čas opět se přiblížit k hudbě: "Romány jsou Součástí mé historie, ale není čas pro všechno, myslím, že po těch posledních čtyř projektech je čas dát se na cestu k hudbě. "

Producent jejího prvního sólového alba Maite, je chilský skladatel Koko Stambuk a její skvělý přítel Carlos Lara se jí pomohl se rozhodnout při obnovení hudební kariéry.

Maite prozradila, že momentálně pracuje na dvou dabingem animovaných filmů. První má název "Un Gallo Con Muchos Huevos", kde dabované postavičku "Di" a ten druhý je "Selección Canina", který hovoří o týmové práci s psy a navíc jeho velkolepá premiéra bude v roce 2014 na mistrovství světa v Brazílii.

Na závěr Twitcamu tři vítěze klipu "Té Dare Mi Corazón", kteří se budou podílet na natáčení jejího prvního sólového klipu. Také poděkovala všem fanouškům za podporu.

Videa jsou zde :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.